PoweR Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoweR Forum

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPowerForumFM

Top Şimdi taraftarda !

2 posters
YazarMesaj
a y K t (:
Usta Üye
Usta Üye
a y K t (:

Erkek
İl : Sinop
Ruh Hali : Top Şimdi taraftarda ! Defaul10
Tuttuğu Takım : Top Şimdi taraftarda ! 1450
Konu Madalyası : Top Şimdi taraftarda ! Madalya9rj6
Mesaj Madalyası : Top Şimdi taraftarda ! Madalya4rl8

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue5000/0Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (5000/0)
Level Experience:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue80/99Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (80/99)

Top Şimdi taraftarda ! Empty
MesajKonu: Top Şimdi taraftarda !   Top Şimdi taraftarda ! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 5:21 pm

Fenerbahçe’yi eleştirmek bu saatte bir şey kazandırmaz. Çünkü hem transfer zamanı değil, hem de oyuncular özgüvenlerini yitirme noktasında. O yüzden Dinamo Kiev maçı hem lig, hem de Avrupa için tamam mı devam mı sınavı olacak
Şu dakikada geçmişe dönüp eleştiri yapmak bir şey kazandırmaz. Çünkü hem transfer zamanı değil, hem de Dinamo Kiev maçı öncesi bu tür polemiklere girmek yanlış.
İlk bakışta Dinamo Kiev karşılaşmasını bu yıl Fenerbahçe’nin oynayacağı onlarca maçtan bir tanesi olarak görebilirsiniz. Ama ben öyle düşünmüyorum. Hem Fenerbahçe’yi, hem taraftarı iyi tanıdığım için, bu maç sezonun maçı olacaktır. O yüzden de geçtiğimiz haftalara şimdilik sünger çekilmeli.
Şampiyonlar Ligi’nde Dinamo Kiev’den sonra grupta dört maç kalıyor. Daha çok şeyler olur diyebilirsiniz. Ama bence öyle değil. Fenerbahçe hem ligi, hem Avrupa’yı kurturmak istiyorsa ne olursa bu maçı kazanmalı. Belki de tamam mı, devam mı sınavı!
Kalan üç günde fizik güç kazanılmayacağına göre, biz dışarıdan ne dersek diyelim Aragones oyun şablonunu değiştirmeyeceğine göre, şu an son derece demoralize olan oyuncuların psikolojik olarak hazırlanması lazım. Bu yönetim ve teknik kadronun görevi olabilir. Ancak üstüne basarak söylüyorum en büyük görev taraftarda. Bu oyuncuların sadece morale ihtiyaçları var. Mahçuplar, doğru. Çünkü başarısızlıkta sadece teknik adamı sorgulamamalıyız. Bu futbolculara çıkın kötü oynayın deseniz, buna rağmen oyuncularınız istekli de olsa bu kadar kötü sonuçlar gelmez.
Taraftarın tutumu bu maçta belirleyici olacaktır. Oyunun başında değil devamındaki davranışlarına, pozitif desteklerine ihtiyaç var. Maç içinde Fenerbahçeli oyuncular tepkiyle karşılaşırlarsa zaten özgüvenini yitirme noktasındaki takımda kimse sorumluluk almayacaktır.
Dirençli takım çıkarmak zorunda
Aragones’in teknik olarak yapacağı tek şey; dirençli bir takım çıkarmak zorunda. Rakip Dinamo Kiev iki yıl önce Fenerbahçe’yi eleyen Dinamo Kiev değil. Daha iyiler ve formda geliyorlar. Fenerbahçe de iki yıl öncesinden daha geride. Savunmanın arkasına atılacak topları engellemek sadece stoperlerin görevi değil. Orta saha oyuncularının, hatta Güiza’nın rakibin hazırlık paslarını engellemesi lazım. Zaten savunma arkasına gelen toplarda zaafiyet var, tedbiri önde alacaksınız, arkada değil. Bunun için mücadele gerekiyor.
Fenerbahçe’nin sezon başından beri yapmadığı pas trafiğindeki yardımlaşmayı artırması lazım. Yardımlaşma sadece top rakipteyken olmaz. Top kendilerindeyken de sorumluluk alıp arkadaşlarına yardım etmeliler. Ama yine tekrarlıyorum, görev en az oyuncular kadar taraftara düşüyor. Bunu da yapacaklarına inanıyorum
http://www.powerforum.co.cc
DeLiOuZ
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
DeLiOuZ

Erkek
Ruh Hali : Top Şimdi taraftarda ! Sarhos10
Tuttuğu Takım : Top Şimdi taraftarda ! 1446

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue1000/0Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (1000/0)
Level Experience:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue55/67Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (55/67)

MesajKonu: Geri: Top Şimdi taraftarda !   Top Şimdi taraftarda ! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:42 pm

olum fenerliyim ama bunu okuyacak kadarda keriz değilim Very Happy daha kısa ve öz bişi yoqmuydu bu oknurmu Basketball
a y K t (:
Usta Üye
Usta Üye
a y K t (:

Erkek
Ruh Hali : Top Şimdi taraftarda ! Defaul10
Tuttuğu Takım : Top Şimdi taraftarda ! 1450

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue5000/0Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (5000/0)
Level Experience:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue80/99Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (80/99)

MesajKonu: Geri: Top Şimdi taraftarda !   Top Şimdi taraftarda ! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 10:46 pm

oLsun Very Happy Oku noLcak
http://www.powerforum.co.cc
DeLiOuZ
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
DeLiOuZ

Erkek
Ruh Hali : Top Şimdi taraftarda ! Sarhos10
Tuttuğu Takım : Top Şimdi taraftarda ! 1446

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue1000/0Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (1000/0)
Level Experience:
Top Şimdi taraftarda ! Left_bar_bleue55/67Top Şimdi taraftarda ! Empty_bar_bleue  (55/67)

MesajKonu: Geri: Top Şimdi taraftarda !   Top Şimdi taraftarda ! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 11:04 pm

bende okdar cok okuma azmi olsaydı suan ders yapıo olurdum xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Top Şimdi taraftarda !   Top Şimdi taraftarda ! Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 9:13 pm

aynen Very Happy

Top Şimdi taraftarda !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Azirha şimdi dinLe