PoweR Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoweR Forum

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPowerForumFM

Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!!

YazarMesaj
w i K i
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
w i K i

Erkek
İl : Sinop
Ruh Hali : Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Eglenc10
Tuttuğu Takım : Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! 1447

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Left_bar_bleue5000/0Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Empty_bar_bleue  (5000/0)
Level Experience:
Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Left_bar_bleue80/99Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Empty_bar_bleue  (80/99)

Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Empty
MesajKonu: Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!!   Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!! Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 4:46 am

Belki yeri burası değil arkadaşlar ama bunu vermek zorundayım..Peygamber Efendimize (S.A.V.) Facebook'ta açılan hakaret içerikli grubu kapatmak için sizlerden yardım istiyorum..Herkes bunu yapsın lütfen..

!! DİKKAT !! ÇOK ÖNEMLİ DUYARLI OLALIM!!

Arkdaşlarım kardeşlerim insanlığın en aşağılık milletlerinden biri olan danimarkalılar Peygamber efendimize hakaret eden grubu yeniden kurmuşlar .Bize yani Peygamberimizin ümmetİne düşen,Efendimize hakaret ettirmemektir.
Peygamber efendımıze hakaret eden grubu kapatmak için:
1. Aşağıdaki linke tıklayıp grubun sayfasını açın:www.facebook.com/group.php?gid=8832907735

2. Sol alttaki "Report Group" linkine tıklayın
3. "Reason -> Attacks individual or group" seçin
4. "Additional Comments" kısmına şunu yazın:
"Insulting The Great Leader of us! "
5. Submit butonuna basın ve gönderin .

NE KADAR ÇOK KİŞİ BUNU YAPARSA GRUP O KADAR ÇABUK KAPATILIR! İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

NOT:ARKADAŞLAR ÜYE OLMANIZ GEREKİR BU İŞLEMİ YAPMAK İÇİN..REPORT GROUP İSE SAYFANIN EN ALTINDA..EĞER BULAMAZSANIZ CTRL-F YAPIP ORDAN REPORT YAZARSANIZ ENTER'A BASTIKTAN SONRA ORASI GELİR..
http://powerforum.eniyiforum.org

Peygamber Efendimize Yapılan Hakeret İçin Lütfen Yardım!!!!!!!!!DUYARLI OLALIM!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası