PoweR Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoweR Forum

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPowerForumFM

Aşk & Sevgi İndex

YazarMesaj
w i K i
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
w i K i

Erkek
İl : Sinop
Ruh Hali : Aşk & Sevgi İndex Eglenc10
Tuttuğu Takım : Aşk & Sevgi İndex 1447

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Aşk & Sevgi İndex Left_bar_bleue5000/0Aşk & Sevgi İndex Empty_bar_bleue  (5000/0)
Level Experience:
Aşk & Sevgi İndex Left_bar_bleue80/99Aşk & Sevgi İndex Empty_bar_bleue  (80/99)

Aşk & Sevgi İndex Empty
MesajKonu: Aşk & Sevgi İndex   Aşk & Sevgi İndex Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 3:24 am

KIZLARIN ERKEKLERDEN BEKLENTİLERİ

Beyler bu hatunların farklı yaşlarda farklı beklentileri vardır herkes tecrübelerini paylaşırsa belki biraz yol alırız.Ben biraz başlıyayım...
Bana göre 18-17 yaşlardaki hatunlar önce fiziğe sonra karizmaya falan bakıyolar...Ben Karşıyakalıyım ve bilirsiniz buranın hatunları süper!Eğer yakışıklıysan ve karizmatik bi işni varsa amatör bi sporcu veya müzikle ilgili bi yerde bişey yapıyosan şansın çok demektir...Para elbette her zman önemli ama bu yaşlarda biraz daha az...Hele şöle orta yolla bi arabanda varsa.Walla akşam bostanlının veya mavişehirde gacılara konarsınız...Kızların kendi itirafı olmakla beraber çok değişik oluyo bu istekler tabii...Kimisi beni sevsin eli ayağı düzgün olsun yeter diyo,kimisi çarşıda pazarda gördüğü ve o an hoşlandığı bok gibi herife ayyy ne tatlı çocuk diyo falan manyaq lam bunlar :-D
Ya ne biliim yazın işte yazdıkça aklımıza gelir bişiler ama topiciği güncel tutmaya çalışın...

SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ

Oncelikle sevgi nedir ( ask demiyorum dikkat )... bunu herkes kendine gore aciklasin... sonra da....

Seni seviyorum cunku sen de beni seviyorsun.
Seni seviyorum cunku sen tanidiklarim icinde en iyisisin.
Seni seviyorum cunku sen vazgecilmezsin.

SEVGİLİNİZDEN AYRILIRKEN SÖYLECEĞİNİZ SON SÖZ NE OLURDU ?

Yaşadığımız bunca güzel şeyden sonra Ayrılmayı haketmedim .. Sizde Paylaşın

YABANCI KIZA TEKLİF EDECEKSİNİZ , NE DERSİNİZ ?

Türkçede "Senin Olabilirmiyim ?" "Benim Olurmusun" "Kalbinde Benim İçin Yer Var mı ?" gibi bir çk alternatifi var, peki yabancı kıza teklif edeceksnz ne dersiniz

are you going to my cute.queen
http://powerforum.eniyiforum.org
Misafir
Misafir

Aşk & Sevgi İndex Empty
MesajKonu: Geri: Aşk & Sevgi İndex   Aşk & Sevgi İndex Icon_minitimeÇarş. Ekim 08, 2008 8:36 pm

Very Happy qüzeLmiş are u going to my cute.queen Very Happy

Aşk & Sevgi İndex
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amatör Aşk Şiirleri İndex
» Gerçekten Severseniz Böyle Bir Sevgi Bulursunuz Yeterki İnanin...