PoweR Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PoweR Forum

KapıAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPowerForumFM

Pc KapaLıyken EŞYA Satma..

2 posters
YazarMesaj
w i K i
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
w i K i

Erkek
İl : Sinop
Ruh Hali : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Eglenc10
Tuttuğu Takım : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. 1447

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Left_bar_bleue5000/0Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty_bar_bleue  (5000/0)
Level Experience:
Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Left_bar_bleue80/99Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty_bar_bleue  (80/99)

Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty
MesajKonu: Pc KapaLıyken EŞYA Satma..   Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 27, 2008 9:41 pm

Öncelikle herkeze merhaba. İlk fırsatta şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Bilenler vardır.Bilmiyenler vardır.Şimdiye kadar hiçbir yerde bu bugu açıklayanı görmedim.Heralde pek fazla kişi tarafından bilinmiyor ve kimse tarafından paylaşılmamış.

Düşünüldüğünde bir çoğunuzun anası babası gece bilgisayarın açık kalmasını istemiyordur.E kimisininde interneti sınırlıdır.Bu bug tam size göre bir konudur.
Çok fazla uzatmadan konuya giriyorum. Normal bir şekilde pazar kurup istediğiniz itemleri satmaya başlıyorsunuz.İşin püf noktasını açıklıyorum.

Pazarı kurduktan sonra Modem'inize ya res atıyorsunuz yada kablosunu çekiyorsunuz.Böylece Char askıda kalıyor.Pazarın bozulmadığına emin olabilirsiniz.İstiyen kişi sizin malınızı rahatlıkla çekebiliyor.Sanki siz oyundaymışınız gibi alışveriş sorunsuz bir şekilde işlev görecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır.Eğer modeme res atıp aynı ıd ile tekrar bağlanmak istediğinizde hesabınız şuanda bağlı hatasını alacaksınız.O anda bilinki askıda kalan charınız oyundan çıkmıştır.Pazara bırakıp uyumak isterseniz tekrar oyuna girip modeme res atmanız gerekecek.

Çalışıp çalışmadığını da şu şekilde doğrulayabilirsiniz.Dediklerimi yaptıktan sonra başka bir hesap ile bağlanıp diğer hesaptaki charı bıraktığınız yere gittiğinizde göreceksiniz ki char pazarda ve satış yapıyor Egonuzu tatmin etmek için bir kaç itemi satın alabilirsiniz.

Denenmiştir.Ve Sonuç:Başarılı..

%100 OrjinaL ALINTIDIR..
http://powerforum.eniyiforum.org
DeLiOuZ
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
DeLiOuZ

Erkek
İl : Sinop
Ruh Hali : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Sarhos10
Tuttuğu Takım : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. 1446
Konu Madalyası : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Madalya9rj6
Mesaj Madalyası : Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Madalya4rl8

Karakter Sayfası
Rep Puanı:
Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Left_bar_bleue1000/0Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty_bar_bleue  (1000/0)
Level Experience:
Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Left_bar_bleue55/67Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty_bar_bleue  (55/67)

Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Empty
MesajKonu: Geri: Pc KapaLıyken EŞYA Satma..   Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 11:12 am

süper coq saol bu tam bana göre Very Happy

Pc KapaLıyken EŞYA Satma..
1 sayfadaki 1 sayfası